Зібрали для вас ключові показники роботи Уряду за 2017 рік в одній інфографіці (доповнено).  
В 2017 році Уряд України продовжував стратегічний курс на створення кращої якості життя громадян, модернізацію держави, зміцнення незалежності та обороноздатності країни.
 
Впровадження нових соціальних стандартів – один із пріоритетів Уряду в 2017 році. Більш ніж на 10% зріс прожитковий мінімум, вдвічі зросла мінімальна зарплата, пенсія українців збільшилась на 30%, а безробіття, навпаки, зменшилось на 9%.
 
Показники економічного росту є оптимістичними й дають перспективу подальшого сталого розвитку. ВВП зріс на 2,3%, на 18,5% збільшився експорт товарів й послуг, в Україну зайшло 2,2 млрд. доларів іноземних інвестицій, на відкритих закупівлях заощадили 19,2 млрд грн
 
Реформи в енергетичному секторі були і залишаються запорукою досягнення справжньої незалежності України. Власний видобуток газу в 2017 році зріс майже на 4%, а обсяг закачаного «блакитного палива» до підземних сховищ збільшився на 43,2%.
 
Капітальний реформ країни найяскравіше відобразився в процесі модернізації інфраструктури. Зокрема, відремонтовано понад 2 тис. км. доріг, зросли обсяги перевезень на залізничним та авіаційним транспортом.
 
Рік 2017 став переламним для реформування медицини. Ухваленні підготовані Урядом законопроекти, що змінюють модель фінансування в галузі, успішно реалізована програма «Доступні ліки», відновлено будівництво лікарні «Охмадит».
 
Клікніть по фото, щоб побачити її повністю
 
Основні досягнення УРЯДУ Основні досягнення УРЯДУ
 
Інфографіку у високій якості, ви можете скачати за посиланням
https://www.kmu.gov.ua/…/osnovni-dosyagnennya-uryadu-u-2017…