Понад 200 делегатів із 39 держав зібралися у перший день регіональної наради World Health Organization (WHO) в Іспанії, щоб поділитися досвідом країн щодо зміцнення систем охорони здоров’я для досягнення кращих результатів подолання неінфекційних захворювань.

Україну на нараді та під час інтерактивних сесій представляли заступник міністра охорони здоров’я Pavlo Kovtonyuk та голова Національної служби здоров’я Oleg Petrenko.

Окрема панель була присвячена реформі в Україні, де Павло Ковтонюк розповів про головні аспекти змін у системі охорони здоров’я, які розпочалися у 2018 році. Зокрема заступник міністра розповів про успішний старт кампанії «Лікар для кожної сім’ї» та найближчі кроки Національної служби здоров’я.

Делегати з багатьох країн зауважили, що українська реформа сьогодні є наймасштабнішою у Європі. Тому експерти в охороні здоров’я усього світу уважно спостерігають за тим, як відбуваються зміни.

Те, що реформування відбувається саме зараз, дозволяє Україні одразу впроваджувати сучасні рішення, такі як електронна система охорони здоров’я. Тоді як інші європейські країни йшли до цього поступово. ��

Делегати з усього світу висловили свою підтримку реформі в Україні та побажали українській делегації триматися обраного курсу у впровадженні змін в охороні здоров’я.
 
 
Читати докладніше:
https://www.facebook.com/moz.ukr/

http://moz.gov.ua/