Вже 25 липня починається друга хвиля підписання договорів Національної служби здоров’я України з медзакладами та лікарями приватної практики.

Ми цінуємо час керівників медичних закладів та пропонуємо вже зараз зробити 3 кроки, аби успішно підготуватися до подання заяв:

1. Перевірити, що ліцензія на медичну практику є чинною і строк її дії не спливає.

Особливо це стосується тих комунальних закладів, які пройшли процедуру автономізації. Закон дозволяє таким підприємствам працювати за “старою” ліцензією ще три місяці після реорганізації, після спливу яких вона підлягає анулюванню. Тому заклад повинен використати цей час, щоб подати документи до МОЗ на отримання нової ліцензії на комунальне підприємство.

2. Отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП), яким будуть скріплюватися документи.

Важливо, аби ЕЦП бути виданий на керівника закладу охорони здоров’я. При перевірці ЕЦП обов’язково повинні відображатися код ЄДРПОУ, правильна назва закладу та ПІБ керівника. Перевірити свій підпис керівник може на сайті Центрального засвідчувального органу https://czo.gov.ua/online-ecp.

Увага! Якщо при перевірці ЕЦП не відображається хоча б один з трьох вищезазначених елементів, такий підпис прийнято не буде.

Звертаємо увагу, що керівник медзакладу має накладати ЕЦП саме як службова особа цього закладу, а не як приватна особа. Також не прийматимуться документи, скріплені електронними печатками замість ЕЦП керівника.

3. Відкрити рахунок в банку.

Кошти, які НСЗУ буде перераховувати медзакладу за договором, можуть бути отримані ним тільки на рахунок, відкритий у банку. Казначейський рахунок для цього не підходить. Рахунок може бути відкритий у будь-якому приватному або державному банку.

Наснаги та до зустрічі в партнерстві!
 
 
Три кроки до другої хвилі договорівТри кроки до другої хвилі договорів