eHealth запрацювала! Поки що, тільки для первинної ланки медицини і в тестовому режимі, адже Верховна Рада ще не прийняла законопроектів #6327 і #6604. Але ми впевнені, що #медреформібути. Бо в центрі системи охорони здоров’я мають бути не приватні інтереси окремих корумпованих персонажів, а інтереси кожного пацієнта.

Дізнайтеся більше про те, що Уляна Супрун, Pavlo Kovtonyuk, Yuriy Bugay та Сергей Дмитриев розповіли сьогодні про те, як eHealth працюватиме в інтересах пацієнтів, забезпечить чесну та гідну оплату важкої праці лікарів та зробить витрати держави на медичну систему прозорими.

Щиро дякуємо за співпрацю усім організаціям і людям, причетним до цієї перемоги! Міністерство охорони здоров’я України, All-Ukrainian Network of People Living with HIV, Transparency International Ukraine, проекту USAID Ukraine – USAID Україна HIV Reform in Action, який здійснюється Deloitte (США), Проект USAID RESPECT, The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malaria, EDGE, the Expert Deployment for Governance and Economic Growth, Ukraine, Марина Квашнина та команда EdenLab, нашим дорогим надійним і професійним МІСам – і це ще далеко не всі, кому ми уклінно дякуємо за відчуття плеча і натхнення!

#eHEALTHinUA
 
 
eHealth запрацювала!
У системі eHealth запрацювала реєстрація лікарів первинної ланки та пацієнтів