“Лікар для кожної сім’ї” – два тижні кампанії

 Від 2 квітня українці активно обирають своїх лікарів. Нарешті докорінно змінюється підхід до надання медичних послуг в нашій країні. Пацієнт вибирає свого лікаря, а лікар бере обов’язок, щоби співпрацювати зі своїм пацієнтом. Так формуються нові, довірливі стосунки в системі охорони здоров’я. Приємно бути на початку цих великих змін та мати добрі підсумки:

– За два тижні українці підписали майже півмільйона декларацій – 447 288.

– До електронної системи охорони здоров’я підключилися 1069 закладів та 16 252 сімейних лікарів, терапевтів і педіатрів.

– Найбільше декларацій зі своїми лікарями підписали мешканці Києва, а також Донецької, Харківської та Вінницької областей. Це говорить про те, що в столиці та цих областях підготувалися до вибору лікарів найкраще.

Кампанія просувається в нормальному темпі. Ми постійно отримуємо інформацію про те, як громадяни обирають своїх лікарів у кожній області, кожному місті й селі та реагуємо, якщо є складнощі.

Були тимчасові затримки у Львові та Дніпрі, проте разом із місцевою владою нам вдалося все налагодити. Раді, що Львів ще минулої п’ятниці розпочав кампанію. У Дніпрі відновили кампанію сьогодні.

Побоювання та міфи про те, що в селах люди не знайдуть свого лікаря не підтвердилися. Кампанія однаково просувається, не залежно від того чи це місто, чи село. Бо все залежить не від населеного пункту, а від рівня підготовки місцевої влади.

Там, де місцева влада вчасно зробила свою частину роботи – медзаклади мають інтернет, підключені до електронної системи охорони здоров’я, є комп’ютери, принтери та папір – люди можуть обирати своїх лікарів. Наприклад, все необхідне є в селі Васильківка Дніпропетровської області та у селі Велика Багачка – у Полтавській, де живуть всього кілька тисяч мешканців.

Будемо робити все залежне, щоби в кожному куточку країни люди могли без проблем підписувати декларації без затримок та будь-яких порушень. Якщо у вас виникають проблеми з підписанням декларації або ж навпаки – хочете поділитися позитивним досвідом – залишайтевідгуки у спеціальній онлайн-формі: https://goo.gl/85rf7v

Кампанія тільки розпочалася, згодом цей процес налагодиться в кожному куточку країни. Зараз головне – щоби ми всі підійшли до цього процесу позитивно, підтримали наших медиків, які працюють у посиленому режимі, та спокійно обирали своїх лікарів.

Найбільша наша перемога буде тоді, коли ми всі знайдемо такого лікаря, в якого завжди хотіли лікуватися. Щоби співпрацювати з ним кілька років чи навіть ціле життя та завжди бути впевненими у власному здоров’ї та здоров’ї рідних.
 
Читати докладніше:
Лікар для кожної сім’ї” – два тижні кампанії