Україна повністю забезпечена необхідними вакцинами

Від сьогодні розпочинається Європейський тиждень імунізації – ми не впустимо можливості нагадати, наскільки важливим є вчасно зробити усі необхідні щеплення!

Свідомо уникати вакцинації в сучасному світі – це йти всупереч науковому прогресу та здоровому глузду, як досі вважати, що Земля пласка і Сонце обертається навколо неї.

В Україні, вперше за останні 7 років, є достатньо якісних вакцин, щоби вакцинувати кожного згідно з календарем профілактичних щеплень – https://goo.gl/GBRGVE.

У співпраці з міжнародними партнерами, громадськими активістами, медичною спільнотою, нам вдається підвищувати довіру до вакцин та рівень імунізації населення.

За даними UNICEF Ukraine, у 2017 році уже 84% опитаних батьків сказали, що роблять або намагаються робити щеплення своїм дітям вчасно, відповідно до календаря профілактичних щеплень. У 2014 році ця цифра становила лише 63%.

Зростає і рівень вакцинації – охоплення плановими щепленнями проти кору у 2017 році збільшилось більш ніж удвічі й перевищило 90%.

Водночас, рівень вакцинації від таких небезпечних хвороб, як дифтерія, кашлюк та правець залишається критично низьким.

Наприклад, за інформацією Центр громадського здоров’я МОЗ України, минулого року лише половину українських дітей віком 18 місяців вакцинували від дифтерії, правця та кашлюку і менше половини дорослих пройшли планову ревакцинацію від дифтерії та правця. Проти поліомієліту щеплено 75%, проти гепатиту В — 50% дітей.

Щоби інфекції не поширювалися, щоби в нас ніколи не було спалахів хвороб та українці були у безпеці – рівень вакцинації у населення має бути 95%!

Зараз немає жодних причин, щоби не робити щеплення. Не відкладайте вакцинацію, отримайте свій захист та збережіть здоров’я своєї та кожної української сім’ї!
 
 
Читати докладніше:
https://www.facebook.com/