Як визначити, чи відповідає оснащення медзакладу Табелю: електронний інструмент

Заклади надання первинної меддопомоги мають відповідати Табелю технічного оснащення. Скористайтесь зручним електронним інструментом і перевірте, чи готовий ваш заклад увійти у реформу і надавати якісну первинну допомогу. 
 
МОЗ України та проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії», компонент підтримки медичної реформи, продовжують надавати експертну та методологічну допомогу сотні громад-лідерів, які першими увійдуть у реформу у липні цього року. У рамках цього проекту розроблено інструмент, який дозволяє оцінити відповідність медзакладу Табелю матеріально-технічного оснащення. Усі дані вводяться і зберігаються у зручній електнонній формі.
 
Електронний інструмент:
Оцінка відповідності надавача ПМД Табелю матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’яОцінка відповідності надавача ПМД Табелю матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичних осіб – підприємців, які надають первинну медичну допомогу.
 
Як користуватись електронним інструментом:
Інструкція з користування. Оцінка відповідності Табелю оснащення ПМДІнструкція з користування. Оцінка відповідності Табелю оснащення ПМД
 

Оновлений Примірний табель матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я та фізичних осіб – підприємців, які надають первинну медичну допомогу, значно коротший, ніж це було раніше, і відповідає реальним потребам на «первинці». Необхідне технічне оснащення дозволить надати якісну меддопомогу і виконати Порядок надання первинної медичної допомоги.

Більше про проект підтримки громад-лідерів і реалізацію ключових завдань реформи: http://healthreform.in.ua/
 
 
Читати докладніше: http://moz.gov.ua/