Ми активно готуємося до старту медичної реформи і хочемо, щоби регіони добре розуміли, які зміни їх чекають, знали, що потрібно зробити, щоби увійти в медреформу, і мали можливість належним чином до цього підготуватися. Сьогодні і завтра ми проводимо масштабну нараду щодо реформування системи охорони здоров’я у 2018 році з колегами з усієї України.

Обговорюємо, як реформа допоможе вивести на новий рівень первинну медичну допомогу, нові фінансові механізми, створення Національної служби здоров’я та організацію медичної допомоги матерям та дітям у контексті реформи. Уже в 2018 розпочнеться перехід від бюджетного утримання медичних закладів до закупівлі послуг, коли запрацює так званий принцип «гроші йдуть за пацієнтом».

Щоби реформа відбулася і якісні зміни відчули як пацієнти, так і лікарі, ми маємо об’єднатися: Уряд, МОЗ, місцеве самоврядування, медики і громади. Досвід регіонів тут надзвичайно цінний, тому дослухаємось до думки фахівців на місцях. Ця співпраця для нас дуже важлива.

Дякуємо нашим партнерам UNICEF Ukraine за допомогу в організації заходу.

Детальніше на сайті МОЗ: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20171115_d.html

 

Фото Міністерство охорони здоров'я України.Фото Міністерство охорони здоров'я України.Фото Міністерство охорони здоров'я України.Фото Міністерство охорони здоров'я України.Фото Міністерство охорони здоров'я України.Фото Міністерство охорони здоров'я України.

 

Читати далі:
Міністерство охорони здоров’я України