Повідомити про корупцію

Форма повідомлення про корупцію

Канали для надання повідомлень від викривачів до Донецької обласної державної адміністрації

Донецька обласна державна адміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація забезпечує умови для повідомлень працівниками апарату облдержадміністрації та її структурних підрозділів, іншими особами про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», зокрема через спеціальну телефонну лінію, офіційний веб-сайт облдержадміністрації, засобами електронного зв’язку, іншими засобами поштового зв’язку, скриньку для анонімних повідомлень (розташована у будівлі облдержадміністрації), а також під час проведення особистого прийому голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації або його заступників, уповноваженої особи Управління у дні прийому згідно із затвердженим графіком.

Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Викривачі (захищений канал) (06264) 6-03-70

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційні правопорушення або правопорушення, пов’язані з корупцією з боку працівників Донецької облдержадміністрації та її структурних підрозділів (06264) 2-04-72

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: з понеділка по п’ятницю з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. та з 14 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.

Електронна поштова скринькаstopcorruption@dn.gov.ua

Офіційний веб-сайт облдержадміністраціїwww.dn.gov.ua

Поштова адреса облдержадміністрації: 84306, Донецька область, місто Краматорськ,вул. О. Тихого, 6

У разі направлення повідомлення поштою, на конверті робиться позначка «Про корупцію»

Небажання заявника надати інформацію про себе не є підставою для відмови в прийнятті його повідомлення

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до Порядку організації в облдержадміністрації роботи із повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 01 червня 2018 року № 695/5-18 (із змінами) за посиланням https://dn.gov.ua/ua/npa/rozporyadzhennya-golovy-oda-vid-01-06-2018-695-5-18-pro-zatverdzhennya-poryadku-organizatsiyi-v-oblderzhadministratsiyi-roboty-iz-povidomlennyamy-pro-koruptsiyu-vnesenymy-vykryvachamy

Анонімне повідомлення про порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання та може бути продовжено термін розгляду  повідомлення до 30 днів від дня його отримання.

Спеціальні уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції

Національне агентство з питань запобігання корупції

01103, м. Київ, бул. Дружби народів, 28

info@nazk.gov.ua

https://nazk.gov.ua/uk/povidomyty-pro-koruptsiyu/