Електронна поліклініка – вже в Бахмуті

2 березня 2018 року о 10-00 конференц-залі ЦПМСД Бахмутської міської ради відбувся брифінг для представників ЗМІ м.Бахмут з питань впровадження медичной інформаційной системи охорони здоров’я в ЦПМСД міста.

Докладну інформацію та відповіді на запитання надала головний лікар КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської міської ради» Шабаліна С.В.

 З листопада  2017 року у закладі розпочато роботу щодо впровадження найбільш функціональної медичної інформаційної системи на ринку України – ЕМСІМЕД, тож наш ЦПМСД активно працює у напрямку інформатизації медичних закладів (e-health).

Електронна поліклініка – це досить молодий, значущий і дуже необхідний проект розвитку сектору охорони здоров’я. Електронна система охорони здоров’я стане обов’язковою з серпня 2018 року, але всі медичні працівники амбулаторій Центру вже опановують нові для них технології.

Вже в березні громадяни через «Мій Мед Кабінет» зможуть скористатись послугою: створити  попередній запис на прийом до обраного лікаря оnline. Для цього потрібно:

1. Зареєструватися в лікувальній установі або у свого лікаря.

2. Вказати дійсний номер мобільного телефону

3. Вчасно скасувати запис до лікаря, якщо не можете здійснити візит.

Багато хто не вірить в можливості змін, беручи до уваги той факт, що більшість пацієнтів – це не молодь і  реалізувати цей проект у повному обсязі важко і навіть здається, що не можливо. Однак серед людей старшого віку є багато таких, які з цікавістю та енергійністю опановують Інтернет і сучасні гаджети. У багатьох є родичі або знайомі, які також їм в цьому допомагають. Головне, щоб у людей з’являлось бажання та прагнення нового.
 
 
 
Читати докладніше:
Електронна поліклініка – вже в Бахмуті