Реформен і страшилки про медреформу

Ця публікація видана за підтримки Уряду Швеції в рамках Угоди зі Шведським агентством з міжнародного розвитку (Sida) про інституційну підтримку Центру демократії та верховенства права, фаза II на 2017-2020 роки. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю Центру демократії та верховенства права та не відображає погляди Уряду Швеції.
Публікацію створено учасниками 6-го набору Відкритого університету реформ, що є спільним освітнім проектом Реанімаційного Пакету Реформ та Центру демократії та верховенства права.
У процесі створення змісту використовувалась інформація із публікації «Ви питали? МОЗ відповідає!» та проекту «Що треба знати про Медреформу». Крім того, значним внеском стали відповіді головного експерта медичної групи РПР, радника в.о. Міністра охорони здоров’я Олександра Ябчанки, заступник Міністра охорони здоров’я України та експерта медичної групи РПР, лікаря Євгенія Гончара. Також висловлюємо свою вдячність нашому інформаційному партнеру Владиславу Грезєву. Буклет не є навчальним матеріалом і призначений для особистого користування. Укладачі буклету не несуть відповідаль-
ності за неправильне трактування ілюстрацій та текстів читачами. Автор
ілюстрацій до буклету “Реформен та страшилки про медреформу” – Ганна Рибак.
Через часті зміни у законодавстві буклет з часом може втратити свою актуальність.
Січень 2018
 
 
Реформен і страшилки про медреформуРеформен і страшилки про медреформу