Ми розпочинаємо процес укладення договорів про реімбурсацію з аптечними закладами України.
 
Повний текст оголошення розміщено на нашому сайті – http://nszu.gov.ua/ogoloshennya-pro-ukladennya-dogovoriv/dostupni-liky/ogoloshennya-pro-reimbursaciyu

Нагадуємо, що з 1 квітня 2019 року урядова програма реімбурсації «Доступні ліки» переходить в адміністрування Національної служби здоров’я України. 

Участь у програмі можуть брати аптечні заклади усіх форм власності. Для цього необхідно мати комп’ютерне обладнання із підключенням до мережі Інтернет та програмне забезпечення для роботи в електронній системі охорони здоров’я. З переліком таких інформаційних систем можна ознайомитися за посиланням – http://nszu.gov.ua/ogoloshennya-pro-ukladennya-dogovoriv/dostupni-liky/status-of-the-mis-and-ais. Оснащена має бути кожна аптека та аптечний пункт, що будуть відпускати лікарські засоби за договором про реімбурсацію.

Важлива інформація. Аби отримувати відшкодування вартості лікарських засобів вже з 1 квітня 2019 року, аптечні заклади мають подати заяву про укладення договору про реімбурсацію до НСЗУ не пізніше 18:00 25 березня 2019 року.
 
До зустрічі в партнерстві!
 
Читати докладніше:
НСЗУ Національна служба здоров’я України