Гроші пішли за пацієнтом!

244 мільйони гривень – 152 платіжки НСЗУ – переведені Державною казначейською службою України у медзаклади, де працюють сімейні лікарі, терапевти та педіатри.

Це наші чемпіони змін – заклади тих міст, громад та сіл, які добре підготувалися до трансформації системи охорони здоров’я та першими уклали договори з НСЗУ Національна служба здоров’я України.

Кожен з цих закладів отримає фінансування відповідно до пацієнтів, які підписали декларації з їхніми лікарями. Для багатьох це значно більше коштів, ніж вони отримували щомісяця. (Дізнатися більше, як нова модель фінансування працюватиме у 2018 році, можа тут – https://goo.gl/mqELzT)

Центр первинної допомоги в місті Селидове в Донецькій області, який отримував близько 1 мільйона гривень сьогодні отримає майже 2 мільйони гривень.

А в селищі Нова Борова Житомирської області, медзаклад який отримував 183 тисячі гривень, за своїх пацієнтів отримав понад 277 тисяч гривень.

Це гроші, які прийшли за їхніми пацієнтами! І це лише початок, адже лікарі продовжують підписувати декларації з новими пацієнтами.

9 закладів, які уклали договори з НСЗУ, зможуть отримувати фінансування, коли усунуть виявлені Службою недоліки. У 8-ми з них закінчилася ліцензія та вони в процесі поновлення. Один медзаклад мав помилку в документах і наразі з’ясовує цю ситуацію разом зі Службою. Наступного тижня і ці заклади отримають фінансування від НСЗУ.

Дякую всім медикам і управлінцям тих регіонів, які включилися в процес змін!
Національна служба здоров’я чітко виконала свої обов’язки перед українцями. Це сигнал для тих регіонів, які поки що відстають у змінах – дійте!

Вдячна за незмінну підтримку команди Уряду Volodymyr GroysmanOleksandr SaenkoОксана Маркарова (Oksana Markarova)

Це здобуток всіх українців, які боролися за впровадження змін! Рухаємося далі!

Oleg PetrenkoПавло КовтонюкOleksandr LinchevskyyOlga StefanyshynaРоман Ілик