Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування
 На засіданні Комітету депутати розглянули проект Закону № 6508, який врегульовує питання запровадження карантину.
 Як повідомив Голова Комітету Михайло Радуцький, Комітет спільно з МОЗ переглянули положення статті 29 Закону «Про захист населення від інфекційних хвороб» та пропонують викласти її у новій редакції, визначивши на рівні закону перелік обмежувальних заходів, що можуть тимчасово застосовуватись на період карантину.
 Комітет ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді включити проект Закону до порядку денного та прийняти його за основу.
 Також депутати розглянули та надали пропозиції до законопроекту № 6416, розроблений Кабінетом Міністрів.
 Ним пропонується подовжити до 30 квітня 2023 року пільговий період для здійснення держзакупівель ліків через міжнародні спеціалізовані організації, не поширюючи на них вимоги Закону «Про публічні закупівлі», а також подовжити чинні на сьогодні спрощені процедури державної реєстрації та маркування ліків і медвиробів, які закуповуються міжнародними організаціями та ДП «Медичні закупівлі».
Комітет схвалив та надав дві пропозиції до законопроекту:
– щодо подовження пільгового періоду для здійснення держзакупівель до грудня 2023 року;
щодо можливості використання тих ліків, що вже зареєстровані за цією процедурою і закуповуються за бюджетні кошти виключно для безоплатного постачання в заклади охорони здоров’я.
 Депутати підтримали проект Закону та запропонували Комітету з питань економічного розвитку рекомендувати Верховній Раді за результатами розгляду законопроекту у першому читанні прийняти його за основу і в цілому.
 Крім того, депутати підтримали проект Закону № 6423 щодо удосконалення захисту працівників бригад екстреної медичної допомоги.
 Він передбачає запровадження кримінальної відповідальності за напад на працівників екстреної медичної допомоги під час виконання ними своїх службових обов’язків та посилює відповідальність за навмисно хибний виклик «швидкої».
 Також Комітет схвалив та надав пропозиції до проекту порядку денного сесії Верховної Ради дев’ятого скликання.