Законопроекти що змінять Українську медицину

10 квітня 2017 року Верховна Рада України зареєструвала законопроекти, ініційовані Кабінетом Міністрів України, що докорінно змінять систему охорони здоров’я в Україні.
https://goo.gl/f2xygZ

Законопроекти що змінять Українську медицину

Цього тижня Верховна Рада України зареєструвала законопроекти, що цілком змінять українську медицину.

Коли Верховна Рада проголосує за ці закони, ми зможемо створити нову систему фінансування охорони здоров’я і цим самим повернути гідність і пацієнтам, і лікарям. 

Ми нарешті почнемо платити за те, за що нас лікують, а не за те, що ми знаходимося в лікарні. А також повернемо саму суть професії лікаря, а це є служіння іншим, і забезпечимо гідну оплату праці. 

Ключовим серед цих документів є Проект Закону України “Про додаткові державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів” (№6327), яким запроваджуються державні гарантії оплати наданих пацієнтам медичних послуг та лікарських засобів (принцип “гроші ходять за пацієнтом”) повністю або частково за рахунок бюджетних коштів.

Документи, які зареєструвала Верховна Рада: 

→ №6327: Проект Закону про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів

→ №6328: Проект Закону про додаткові державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів особам, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в антитерористичній операції та забезпечують її проведення

→ №6329: Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України

→ №6347: Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України “Про публічні закупівлі”

Читати: 
http://us14.campaign-archive1.com/?u=83d04fa616492be353124a22d&id=cc2f9a44fa&e=7d8007c89f